slider

Férové služby, profesionální přístup
...jsme zde pro Vás!


Proč zvolit OTRINO INVEST s.r.o.

V oblasti nebankovních zápůjček se pohybujeme více jak 10 let let. Bohaté zkušenosti, profesionální a férový přístup jsou vlastnosti, které nás rozlišují od stovek dalších společností, které jsou mnohdy postaveny na podivných praktikách. Díky našim zkušenostem a zodpovědným přístupem si můžeme dovolit našim klientům poskytnout širokou škálu finančních produktů.

Profesionalita

Individuální přístup

Férové podmínky

Nadstandardní servis

 

Denně řešíme desítky požadavků a přání klientů, kteří potřebují zajistit své nečekané výdaje nebo řešit svou složitou životní situaci. Díky našim silným finančním partnerům a investorům dokážeme drtivé většině našich žadatelů pomoci. O kvalitě našich služeb svědčí i reference našich klientů či jejich opakované využívání našich služeb.

Našim klientům věnujeme vždy individuální přístup. Hledáme nejlepší možná řešení, která jim pomohou řešit aktuální potřeby. Neváhejte se tedy na nás obrátit se svou žádostí. Budeme se snažit najít to správné řešení i pro Vás!

Potřebuji zápůjčku se zástavou:

200 000 Kč2 000 000 Kč

Splátka od: Kč* (5 let)

Splátka od: Kč* (10 let)

Splátka od: Kč* (15 let)

Splátka od: Kč* (20 let)

Splátka od: Kč* (30 let)
* - Orientační údaj. Bude upřesněn před uzavřením smlouvy.

- Posouzení do 24 hodin
- Vyřízení ZDARMAREFERENCE - ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

avatar

Paní Dita
"Velmi diskrétní,rychlá služba a seriózní jednání - děkuji."


avatar

Pan Martin
"Jsem velice spokojený s jejich rychlosti a hlavně odhodláním člověku pomoct když to nejvíce potřebuje......! Určitě doporučuji všem kdo se nacházejí v těžké situaci... A proto jsem se i rozhodl že bych s nima začal spolupracovat a pracovat jako přivýdělek pro jejich společnost. :)"


avatar

Pan Ladislav
"Této firmě musím vyseknout velkou poklonu a poděkovat, že mi zachránili byt před exekucí. Skutečně si zasloužíte velkou pochvalu! .. už jen za tu rychlost a splnění všeho, co jste slíbili. Vřele doporučuji tuto firmu všem, co mají problémy v registru, jejich jednání je opravdu excelentní! "


avatar

Paní Kateřina
"Na základě vlastní zkušenosti, budeme Vaše služby určitě doporučovat ostatním. Co jste slíbili, tak jste opravdu splnili, což nás mile překvapilo, hlavně to, že jsme měli přehled o naší žádosti díky vašemu online systému, dokonalé! Nyní můžeme začít s přítelem konečně podnikat a za to Vám patří VELKÝ DÍK !! :o)"


avatar

Pan Petr
"Musím uznat, že to co se tady píše je asi pravda, včera jsem podepsal smlouvu a ráno byly peníze na účtu, a to mám družst. byt, na který mi nikdo nechtěl půjčit. Vše bylo rychlé, žádné poplatky předem, ani jsem nemusel nikam jezdit, což bylo super! "avatar

GARANCE KVALITY!

Garantujeme Vám profesionální osobní přístup a férovost!

avatar

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ!

Vaše žádost bude posouzena v co nejkratší době. Již do 24 hodin!

avatar

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM!

Zpracování osobních údajů probíhá v zabezpečeném režimu!


PŘEHLED POSLEDNÍCH ŽÁDOSTÍ:

avatar

02.08.2018
Paní Vera, Litomysl

avatar

02.08.2018
Paní Zuzana, Kopřivnice

avatar

01.08.2018
Paní Hana, Česká Třebová